حمل اثاثیه منزل در بلوار دریا

حمل اثاثیه منزل در بلواردریا

اتوبار بلوار دریا جزو محدوده باربری تهران می باشد و از شعبه غرب ما به این محله سرویس دهی میشود، کارگران ماهر و باتجربه و مدیریت قوی و با تجربه تهرون جهت حمل اثاثیه منزل دربلوار دریا در خدمت شماست

تا هرگونه بار، کالای تجاری، و لوازم منزل شما را به سراسر ایران جابجا کند برای مشاوره رایگان بصورت ۲۴ ساعته میتوانید با ما تماس بگیرید و از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

بسته بندی حرفه ای لوازم شما توسط کارگران دوره دیده با لوازم جدید از قبیل،: سلفون، استرچ، رپ ، بابل، کارتن حمل وسایل سنگین شما  همین حالا با ما تماس بگیرید و با اعلام نام سایت از تخفیف ویژه بهر مند شوید

شرکت هایی مانند تهرون که مجوز رسمی از اتحادیه دارند و زیر نظر مراجع رسمی و قانونی فعالیت می کنند، خدمات بهتر و با امنیت بیشتری ارائه می دهند.

در سعادت آباد و خیابان هایی مثل بلوار دریا به علت تمرکز جمعیت ، منازل مسکونی ، شرکت ها و ادارات ، تقاضا جهت حمل بار و باربری زیاد است. به همین دلیل بسیاری از افراد بصورت شخصی و بدون داشتن مجوزهای لازم در این منطقه فعالیت می کنند

و بعضا مشکلات زیادی را برای کارفرما ایجاد می کنند.

واگذاری امور باربری در بلوار دریا به شرکت هایی که مجوز قانونی و پیشینه درخشانی در این زمینه دارند

، نه تنها هزینه های شما را پایین می آورد و با قیمت مناسب تری انجام می شود،

بلکه چون با یک مجموعه کاملا رسمی و شرکت ثبت شده طرف هستید، امنیت بار ، حفظ حقوق مشتری و نظارت بر عملکرد راننده و کارگران دقیقتر و بهتر انجام می شود.

ارائه بهترین خدمات باربری بلوار دریا

بی شک ، سریع بار جز قدیمی ترین و حرفه ای ترین مجموعه های باربری در بلوار دریا و درکل سعادت آباد محسوب می شود.

در اختیار داشتن بیش از ۴۰ اتوبار مجهز ، سابقه فعالیت درخشان و طولانی ، آموزش پرسنل ، رعایت کامل حقوق مشتریان ، ارائه تخفیفات ویژه در فصول اوج جابجایی منازل و انجام اصولی تمام مراحل از بسته بندی تا تحویل نهایی بار در محل بخشی از ویژگی های ممتاز این شرکت است.

ما هدف خود را بر رضایت شما قرار داده ایم. جهت هماهنگی و سفارش اتوبار در سعادت آباد با شماره های شعبه غرب و شمال غرب ما تماس حاصل نمایید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

اخباربزرگترین باربری غرب تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    اتوبار سعادت آباد

      همین الان تماس بگیر