حمل اثاثیه منزل درجلال ال احمد


حمل اثاثیه منزل درجلال ال احمد

اتوبار جلال ال احمد دارای مجوز رسمی اتحادیه حمل و نقل کالای شهری و کلیه خدمات تضمینی از جمله حمل اثاثیه منزل درجلال ال احمد می باشد.

از جمله خدمات باربری جلال ال احمد

می توان به اسباب کشی.حمل.جابه جایی و بسته بندی مبلمان. بسته بندی اثاثیه منازل.شرکتها.ادارات و بسته بندی جهیزیه به صورت تخصصی.حمل و نقل و جابه جایی تجهیزات صنعتی.باربری جلال ال احمد به شهرستان.حمل و جابه جایی هر نوع کالا یا مواد غذایی به شهرستان.خدمات حمل بار کالاهای گمرکی.اشاره کرد.

شایان ذکر است که خدمات اتوبار جلال ال احمد بسته بندی وسایل به روش کشورهای اروپایی با کارتن های حجیم و ۱۰۰%محکم توسط کارگران مجرب خانم و اقا و همچنین ارائه ی بسته های مخصوص حمل رختخواب

بسته بندی اثاثیه غرب تهران

_کارتن حمل لباس و همچنین کاهش حجم لباس در صورت نیاز انجام می شود.

شرکت اتوبار باربری جلال ال احمد حمل اثاثیه منزل ادارات و شرکت ها به شما را به نحو احسن انجام میدهد و چنانچه نیاز به بسته بندی و یا چیدمان داشتید این امر را به ما بسپارید تا توسط اکیب ورزیده با کارگر خانم و آقا در سریعترین زمان انجام  شود.

باربری جلال ال احمد بیمه بار و یا کالای شمارا از مقصد به مبدا باربری جلال ال احمد هر روز هفته و به صورت شبانه روزی در هر نقطه از تهران اماده خدمت رسانی می باشد.

ما همواره در باربری تهرون در محدوده جلال ال احمد در تلاشیم یک جابه جای رویای بدون کوچکترین دغدغه کاری به پایان برسانیم تا به عنوان یک خاطره خوب از ما یاد کنید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

اخباربزرگترین باربری غرب تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    اتوبار سعادت آباد

      همین الان تماس بگیر