اسباب کشی ارزان

یک اسباب کشی ارزان مسلما به نفع مشتریان است. یکی از سئوالات متداول مشتریان شرکت های باربری مطرح می شود این است که قیمت اسباب کشی در چقدر است؟ تعرفه اسباب کشی کجا به صرفه تر است؟ قیمت باربری اسباب کشی کدام شرکت باربری و اتوبار بهتر است؟

درواقع بسیاری از کسانی که قصد جابجای بار و اسباب کشی دارند در مورد نرخ باربری اثاث منزل توسط شرکت های مختلف باربری کنجکاوند تا بتوانند یک اسباب کشی ارزان و در عین حال با کیفیت داشته باشند.

اسباب کشی ارزان با بودجه کم در بسیاری از مواردمیتواند  استرس و زحمت شما را بیشتر کند. نکته مهم در این میان زمان است. چیزی که امروزه بسیاری از افراد در زندگی شهرنشینی با فشار و استرس های روزانه با آن روبه رو هستند و برای امور روزمره وقت کمی دارند:

– پیدا کردن یک شرکت باربری تهران با قیمت ارزان:
شاید اولین چیزی که برای یک جابجایی و اسباب کشی ارزان قیمت به ذهن تان برسد این است  که خودتان جابجایی اسباب و اثاثیه خود را با حداقل قیمت انجام دهید، می توانید با هر یک از شرکت های باربری و اتوبار تهران تماس بگیرید و از آنها درباره هزینه ها و نرخ باربری بپرسید.پس  می توانید حدود قیمت ها را بدانید و همچنین در زمینه انتخاب شرکت باربری مورد نظر با نرخ مناسب بهتر تصمیم بگیرید.

به یاد داشته باشید که هر چه مقصدتان   دورتر باشد هم هزینه حمل و جابجایی بارها و لوازم بیشترمیشود  البته می توانید در نهایت برای پایین تر آوردن نرخ و قیمت از کمک دوستان و بستگان خود استفاده کنید.

– جابجایی وسایل و لوازم ضروری:

فراموش نکنید که هر چه تعداد وسایل شما برای حمل و جابجایی بیشتر باشد، می تواند در هزینه نهایی باربری و استفاده از خدمات شرکت های اتوبار تاثیرگذار باشد و هزینه ها بالاتر رود. چون تعداد بیشتری کارگر باربری مورد نیاز خواهد بود و از طرف دیگر خودروی باربری مورد نیاز فرق خواهد کرد. کسانی که وسایل کمی دارند در بسیاری از موارد براحتی می توانند با استفاده از خدمات وانت بار ، اقدام به جابجایی وسایل و لوازم منزل به محل جدید کنند. ولی در مواردی که وسایل و اسباب و اثاثیه آنها بیشتر و بزرگتر است، نیاز به استفاده از خاور است که در این صورت هزینه نیزبیشتر می شود.

لذا این مهم است که از مدتی قبل از شروع به حمل و نقل اثاثیه منزل، برخی از وسایل و لوازمی که احتیاج ندارید را دور بیندازید. برخی از مواد غذایی، لوازم کهنه، لباس ها، حتی برخی از مبلمان و صندلی هایی که دچار خرابی شده و کلاهر چیزی که کهنه و فرسوده شده و صرفا فضای خانه و یا محل کارتان را اشغال می کند.

در خانه جدید پس از مستقر شدن سعی کنید تا آنجایی که ممکن است اسباب و اثاثیه نو تهیه کنید. اما در حین اسباب کشی هم با خودتان صادق باشید و ببینید که آیا واقعا وسایل و اثاثیه ای که انتقال می دهید، به درد شما می خورند یا خیر؟ اگر به چیزی احتیاج ندارید و از طرف دیگر ارزش مالی و یا معنوی خاصی هم برای شما ندارند بهتر است از بردن آنها به محل جدید امتنا و وسایل اضافه را دور بریزید.

– بسته بندی را خودتان انجام دهید:

اگر می خواهید تا حد امکان هزینه های نهایی اسباب کشی و باربری کم شود،می توانید خودتان اقدام به خرید جعبه و کارتن وبسته بندی به کمک دوستان و اعضای خانواده کنید. به این ترتیب بخشی از هزینه اسباب کشی را کاهش می دهید.
البته فراموش نکنید اینکه کارتن های درجه یک و مناسب تهیه کنید ودر هنگام قرار دادن اشیاء شکستنی در جعبه ها و بسته بندی آنها نهایت دقت را به عمل آورید. چرا با کوچک ترین بی احتیاطی، ممکن است آسیب جدی و جبران ناپذیری به آنها وارد شود. به خصوص اشیاء شکستنی لوکس و قیمتی..

– استفاده از چمدان ها:
یکی از نکات جالب این است میتوانیدبسیاری از وسایل و لوازم خود از قبیل کتاب، لباس، پارچه را درچمدان ها گذاشته و با خود حمل کنید..

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

اخبار

1 دیدگاه

  • اولین چیزی که برای یک جابجایی و اسباب کشی ارزان قیمت به ذهن تان برسد این است که خودتان جابجایی اسباب و اثاثیه خود را با حداقل قیمت انجام دهید، می توانید با هر یک از شرکت های باربری و اتوبار تهران تماس بگیرید و از آنها درباره هزینه ها و نرخ باربری بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    اتوبار سعادت آباد

      همین الان تماس بگیر