اسباب کشی در زمستان


اسباب کشی در زمستان

اسباب کشی در زمستان اصول مخصوصی دارد. برای اثاث کشی در زمستان و استفاده از خدمات شرکت های اتوبار نکاتی وجوددارد که در اینجا به آنها اشاره می کنیم.

– در زمستان کمترین تعداد اسباب کشی در سال انجام می شود.

– نسبت به فصل های بهار و تابستان، قیمت خدمات باربری (اتوبار) کمتر است.

– اگر میخواهید  در فصل زمستان به شهرستان اسباب کشی کنید ، بهتر است همراه خود لباس گرم پوشیده و در صورت امکان آب گرم و مواد غذایی به اندازه کافی ببرید

– در زمستان (به خصوص زمانی که هوا بارانی و یا برفی است) باید از کامیونت یا وانت های مسقف استفاده شود تا آب باران و برف بر روی کارتن ها نریزد و آنها را خیس نکند.

کارگر حمل بار

+یک کارگر حمل بار که در زمستان باید نکات مهم باربری را بداند و تا حد امکان آنها را رعایت کند.

– قبل از شروع، از آخرین وضعیت آب و هوایی مبداء و مقصد (تهران و یا شهرستان) دقیقا مطلع شوید.

– سرعت کار در زمستان بسیار مهم است مخصوصا زمانی که کارگران بسته ها و کارتن ها را از یک فضای بسته (مانند خانه، اداره، دفتر کار و غیره) به درون ماشین حمل بار می برند که در هوای سرد و بارانی این فصل، کارتن ها سریع به فضای اتاقک پشت خودرو رسانده شود و خیس نشود.

– درصورت سرد بودن خیلی زیاد هوا و باران شدید، باید وسایل خانه را عایق بندی کنید.

– – سیستم های برق و روشنایی و گرمایشی خانه جدید را حتما از قبل چک کرده آماده کنید. به یاد داشته باشید که در سرمای زمستان هیچ چیز مهم تر از این نکته نیست که محل جدید سکونت تان به اندازه کافی گرما و روشنایی داشته باشد.
– – حتما زنجیر چرخ برای خودرویی که خودتان با آن می روید در مسافت در هوای برفی ، به همراه داشته باشید.

– با این که بدلیل دمای کم هوا معمولا مواد غذایی و یا داروها دیرتر خراب می شوند اما باید حتما در اولین فرصت آنها را درجای خنک و خشک قرارداد

و در پایان اینکه شرکت باربری تهرون، با سالها تجربه در زمینه اتوبار و باربری در هر زمانی از سال، با استفاده از بهترین تجهیزات و کارکنان زحمتکش و دلسوز، در خدمت شماست.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    اتوبار سعادت آباد

      همین الان تماس بگیر