حمل اثاثیه منزل درآجودانیه


حمل اثاثیه منزل درآجودانیه

یکی از محله های قدیمی و زیبای واقع در شمال شرق استان تهران محله آجودانیه می باشد.آجودانیه جز شهرستان شمیرانات و منطقه یک شهرداری تهران می باشد. چنانچه اهالی این منطقه از تهران هستید و قصد استفاده از خدمات حمل اثاثیه منزل درآجودانیه را دارید می توانید با باربری آجودانیه تهران که زیر مجموعه باربری شمال تهران می باشد تماس گرفته

و از همکاران ما جهت خدمات اسباب کشی مشاوره هابی لازم را بگیرید و یا جهت خدمات اسباب کشی اقدام به رزرو نمایید.

محدوده باربری آجودانیه تهران:

آجودانیه همانطور که گفته شد در قسمت شمال شرقی تهران واقع شده است

.محدوده باربری آجودانیه تهران از سمت شمال به منطقه داراباد ، از غرب به منطقه نیاوران و از جنوب و شرق به محله اقدسیه محدود می شود.امروزه مراکز تجاری و ادارات بسیاری در این محدوده ساخته شده است که ترافیک این منطقه از تهران را بیشتر از قبل کرده است.

به همین دلیل نیاز به افرادی آشنا به این منطقه جهت جابجایی و حمل بار می باشد تا انجام امور باربری با سرعت بیشتری انجام گیرد.

باربری آجودانیه تهران با سابقه طولانی خود و در اختیار داشتند رانندگان آشنا به این منطقه در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به جابجایی اسباب و اثاثیه شما از این منطقه از تهران خواهند کرد.

خدمات باربری آجودانیه تهران:

کلیه خدمات باربری تهرون و باربری آجودانیه تهران برای تمامی افراد حقیقی و حقوقی ساکن در این منطقه قابل انجام می باشد.

شرکت ها دفاتر و یا افرادی که قصد جابجایی و حمل بار به شهرستان و یا سایر نقاط تهران را از این منطقه دارند می توانند از تمامی خدمات اسباب کشی اتوبار تهرون بهره مند گردند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

اخباربزرگترین باربری شمال تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    اتوبار سعادت آباد

      همین الان تماس بگیر