بسته بندی اثاثیه منزل در اکباتان


بسته بندی اثاثیه منزل دراکباتان

شرکت حمل اثاثیه تهرون در باربری اکباتان به عنوان یکی از بهترین شرکت های خدمات حمل بار و اثاثیه منزل ، بسته بندی اثاثیه منزل دراکباتان و اسباب کشی توانسته در محله اکباتان و شهرک اکباتان با ارائه خدمات حمل اثاثیه، بسته بندی وسایل در این محله به بهترین شکل ممکن، در خدمت مشتریان باشد.

شرکت حمل اثاثیه تهرون آماده ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل ، حمل وسایل ادارات، بسته بندی انواع وسایل و… در تمامی محله های تهران با قیمت مناسب است.

باربری اکباتان

با توجه به گران شدن اثاثیه منزل و وسایل الکتریکی اعتماد به باربری مناسب جهت حمل وسایل منزل و حمل اثاثیه شرکت ها کار دشواری است. باربری اکباتان در محدوده زیر نظر شرکت حمل بار تهرون با بسته بندی لوازم منزل و ادارات و کارگران خوش برخورد و منظم و راننده با دقت و حرفه ای در محدوده اکباتان آماده حمل تمامی وسایل شما از جمله اثاثیه منازل و ادارات شما آماده ارائه خدمات حرفه ای با قیمت مناسب است.

قیمت باربری اکباتان

قیمت باربری برای اکثر خانواده ها اهمیت ویژه ای دارد. معمولا هزینه اسباب کشی در تمام باربری ها با توجه به هزینه باربری اعلام شده توسط اتحادیه باربری مشخص می شود.

خدمات باربری اکباتان

ارائه ضربه گیر های مخصوص اسباب کشی

ارائه کارتن های رگال دار و پنج لایه مخصوص اسباب کشی

ارائه چسب های میکرون بالا

انواع خاور 6 متری موکت کاری شده مخصوص حمل بار

سرویس بسته بندی مبلمان توسط کادر حرفه ای

ارسال انواع پرسنل مخصوص و حرفه ای

بقچه های زیپ دار مخصوص کار بسته بندی رختخواب و …

نظافت منزل

اکباتان

یک شهرک مسکونی است که در غرب تهران و ناحیه شش منطقه ۵ شهرداری تهران قرار گرفته‌است. این شهرک ۵٫۹۴ کیلومتر مربع وسعت و ۴۴٬۹۸۱ نفر جمعیت دارد. شهرک اکباتان دارای دو ایستگاه مترو، چندین مدرسه، یک بیمارستان، چند کتابخانه و… است. که در فاز های زیر قرار گرفته است:

فاز یک شهرک اکباتان، فاز دو شهرک اکباتان، فاز سه شهرک اکباتان

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

اخباربزرگترین باربری غرب تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    اتوبار سعادت آباد

      همین الان تماس بگیر