حمل اثاثیه منزل درشیخ بهایی


حمل اثاثیه منزل درشیخ بهایی

باربری شیخ بهایی با بهینه سازی فعالیت های اداری و فنی خود، ارتقاء تدریجی و مداوم کیفیت خدمات رسانی، قدرت رقابتی بالا و در پایان سر لوحه قراردادن منشور اخلاق حرفه ای شما را در صحت انتخابتان برای حمل اثاثیه منزل درشیخ بهایی مطمئن کرده و به شما مشتریان عزیز این اطمینان را می دهد که در حال استفاده از بهترین و بی نقص ترین خدمات حمل و نقل در سراسر کشور هستید.

خدمات شرکت باربری تهرون:

۱. سرویس دهی شبانه روزی در تمام نقاط استان تهران با سرویس vip جهت اثاث کشی ادارات و شرکت ها و منازل ، به صورت ۱۰۰ % تضمینی

۲. بسته بندی لوازم به روش کشور های اروپایی با استرج ، رپ بابل ، رپ و کارتن های حجیم و ۵ لایه توسط کارگران مجرب

۳. ارائه بسته های مخصوص حمل رخت خواب کاتن

۴. حمل لباس و همچنین کاهش حجم لباس در صورت نیاز

تماس با ما

نحوه سفارش در باربری شیخ بهایی

باربری شیخ بهایی با پیشینه ای درخشان و ممتاز و همچنین با استفاده از کادری متخصص و مجرب آماده ی هدیه این مهم به شما خانواده های عزیز ایرانی است.

افراد با مراجعه به فرم رزرو می توانند به سادگی نوع باربری، مبدا و مقصد باربری، نوع خدمات مورد نیاز خود را مشخص نمایند.

همچنین مشتریان می توانند برای تعیین نوع خدمات، درخواست حضور کارشناس، زمان حضور کارشناس و زمان انتقال اثاثیه و لوازم با شماره باربری تماس بگیرند.

شرکت باربری شیخ بهایی با بهرمندی از بهترین امکانات اعم از انسانی و ماشینی، سنگینی این مسئولیت مهم (باربری) را پذیرفته و به جهت علاقه ی قلبی که به کسب آرامش خاطر شما دارد همه روزه بیست و چهار ساعته و بی وقفه مشغول فعالیت و خدمات رسانی به شما بزرگواران است.

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

اخباربزرگترین باربری مرکز تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    اتوبار سعادت آباد

      همین الان تماس بگیر