حمل اثاثیه منزل در پارک وی

حمل اثاثیه منزل در پارک وی

قدیمی ترین باربری در پارک وی با ارائه برترین خدمات حمل اثاثیه منزل در پارک وی و جابجایی اثاثیه و لوازم شرکت باربری و اتوبار تهرون،دارای مجوز رسمی و معتبر در زمینه حمل بار میباشد.

ما در محدوده پارک وی و کلیه مناطق نزدیک به آن خدمات بسته بندی ، باربری و حمل اثاثیه را انجام می دهیم.

جهت تماس با سریع بار با تلفن 1781 تماس حاصل فرمایید.

حمل بار و اثایه منزل در پارک وی، حمل بار و کالاهای تجاری و اداری و خانگی به سراسر ایران

چهارراه پارک‌وی در محل تقاطع خیابان ولیعصر و بزرگراه‌های چمران – مدرس قرار دارد.

پارک‌وی از شمال در محدوده منطقه ۱ شهرداری و از سمت جنوب در محدوده منطقه ۳ شهرداری قرار دارد.

خدمات ویژه باربری در پارک وی

در خدمات باربری پارک وی کلیه کالاها ، محصولات و اثاثیه ، اسباب و وسائل توسط شرکت باربری تهرون جمع آوری ، حمل و توزیع می شوند.

ارسال بار در تمام نقاط تهران و سایر شهرهای ایران شامل بنادر ، راه آهن ، فرودگاه و تاسیسات و مراکز مختلف نیز در حوزه فعالیت ما می باشد.

به این علت که علاوه بر منازل مسکونی زیادی در این محدوده وجود دارد ، ادارات و شرکت های فراوانی نیز در پارک وی هستند ، ما خدمات ویژه ای را ارائه می دهیم.

از آنجا که ما خودرو پیشرو در صنعت باربری درون شهری می دانیم ، با مکانیزه کرده تمام فرآیند باربری و حمل بار ، از مرحله بسته بندی تا تحویل در محل ، استفاده از پرسنل مجرب و آموزش دیده ، اتوبار های مچهز و متنوع در اشکال مختلف ( نیسان ، وانت ، کامیون ) سعی در ارائه خدمات حرفه ای به مشتریان خود در پارک وی داریم.

باربری نیز مانند هز صنعت دیگری در طول زمان دستخوش تغییرات و پیشرفت هایی شده و مانند گذشته تنها در اختیار داشتن یک اتوبار و دو سه نفر نیروی کار نمی تواند ضامن خدمات خوب و تضمین شده باشد.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

اخباربزرگترین باربری شمال تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    اتوبار سعادت آباد

      همین الان تماس بگیر