بسته بندی اثاثیه منزل در شریعتی


بسته بندی اثاثیه منزل در شریعتی

باربری شریعتی و ارائه خدمات اسباب کشی و حمل اثاثیه و بسته بندی اثاثیه منزل در شریعتی در محدوده شریعتی از جمله خدماتی است که باربری تهرون در این منطقه ارائه می دهد.خدمات بسته بندی وسایل، کارتن اسباب کشی، کارتن رگال دار برای لباس، فوم ضربه گیر، نایلن های حباب دار و خدمات VIP اثاث کشی سرویس هایی هستند که باربری تهرون برای باربری محدوده شریعتی ارائه می دهد .

کارتن های بزرگ و کوچک مخصوص حمل اثاثیه و وسایل سبک و سنگین شما عزیزان مانند قابلمه و لوازم آشپزخانه بسته بندی ظروف چینی، کریستال و …  . با استفاده از کارتن های محکم و مخصوص باربری وسایل بیشتری روی هم چیده نمی شود و ظروف و وسایل شکستنی در اسباب کشی و باربری، دچار آسیب دیدگی نمی شوند.

از صفر تا صد اسباب کشی در کنار شما هستیم اگر نگران سختی و استرس اسباب کشی هستید ما به شما اطمینان میدهیم که این کار را به بهترین نحو احسن انجام دهیم، هدیه ما به شما یک اسباب کشی بدون دغدغه می باشد.

باربری شریعتی با استفاده از کارگران آموزش دیده و حرفه ای تمام نیاز های شما مربوط به حمل بار ، اثاث منزل و دفتر کارتان را به بهترین شکل ممکن انجام میدهد.

شرکت باربری تهرون با اعزام پرسنل آموزش دیده و با تجربه برای بسته بندی، نصب و راه اندازی لوازم ضروری منزل شما را تا پایان جابجایی و اسباب کشی یاری و همراهی خواهد کرد.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

اخباربسته بندی اثاثیه مرکز تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    اتوبار سعادت آباد

      همین الان تماس بگیر