بسته بندی اثاثیه منزل در دروس

بسته بندی اثاثیه منزل در دروس جهت بسته بندی اثاثیه منزل و کلیه خدمات باربری در خدمت شماست،

تا مدرن‌ترین روش‌های بسته بندی و جابجایی را به شیوه اروپایی انجام دهد.

با این کیفیت در بسته بندی شما اطمینان خاطر خواهید داشت که اثاثیه گران‌قیمت‌تان بدون کمترین نقص و خسارت به مقصد خواهد رسید.بسته بندی اثاثیه در دروس و باربری در دروس همچنین جهت :

شرایط جغرافیایی دروس در اثاث کشی

دروس از جنوب به بلوار شهرزاد منتهی می‌شود و مرز شمالی آن کمی بالاتر از خیابان دولت می‌باشد. از شرق به خیابان پاسداران و از غرب به خیابان کی‌نژاد منتهی می‌گردد. ویژگی های بارز در این محله می توان به خیابان بندی منظم و رعایت اصول شهرسازی در خیابان‌ها اشاره کرد. دروس دومین محله قدیمی در تهران است که در گذشته دهکده ای ارمنی نشین بوده است. این منطقه محل سفارت خانه بسیاری از کشورهاست.

باربری شمال تهران

بسته بندی اثاثیه در دروس و باربری در دروس باربری تهرون

دارای آماده‌ترین کادر بسته بندی و اسباب کشی هستیم. با توجه به تعداد بالای پروژه‌های اسباب کشی روزانه، تجربه‌ای بالا در ارائه خدمات داریم. در نتیجه قادر هستیم بهترین باربری و اتوبار در دروس را ارائه نماییم. این شرکت با استفاده از تجهیزات مدرن همچون بابل رپ و استرچ رپ در بسته بندی، ماشین باربری، آموزش پرسنل امروز یکی از شرکت‌های بزرگ در این زمینه می‌باشد. می‌توانید بهترین ساعت جابجایی‌تان را انتخاب نمایید. چرا که خدمات ما به صورت شبانه‌روزی است. از وجوه تمایز ما با سایر شرکت‌ها ارسال کارشناس خبره به محل شما می‌باشد.

خدمات ارائه شده در باربری تهرون برای جابه جایی

باربری تهرون به عنوان یکی از معتبرترین شرکت‌های فعال در این زمینه شرایطی برای افراد ساکن در مناطق مختلف تهران فراهم کرده تا بتوانند به آسانی و بدون دغدغه اسباب و وسایل خود را در تهران و حتی از تهران به سایر شهرستان‌ها جابه جا کنند. شاید کم‌ترین شرکتی همانند باربری تهرون در تهران باشد که خدمات صفر تا صد حمل و نقل و جابه جایی بار و اثاثیه را ارائه دهد.

از نمونه خدماتی که می توانید در شرکت باربری تهرون آن ها را دریافت کنید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اگر با وجود شرایط کنونی که در ایران و در سایر کشورها وجود دارد یعنی گستردگی و شیوع ویروس کرونا این دغدغه و نگرانی را دارید که بسته بندی وسایلتان با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی انجام شود باربری تهرون این مژده را به شما می‌دهد که نیروهای ما بهترین آموزش‌ها را دیده‌اند تا بتوانند به صورت کاملا بهداشتی خدمات بسته بندی وسایل را ارائه دهند.

باربری تهرون بهترین تدابیر برای جابه‌جایی در پاییز و زمستان در تهران و محله‌ی دروس در نظر گرفته است تا در صورت بارش برف یا باران در بهترین شرایط و بالاترین ایمنی اسباب و اثاثیه و بار مشتریان بدون هیچ گونه خسارتی به مقصد برسند. ماشین‌های در نظر گرفته شده برای این امر بسیار جادار و مسقف هستند و هیچ گونه رطوبتی به وسایل و کارتن‌ها نخواهد رسید.با توجه به بیمه‌ای که باربری تهرون ارائه می‌دهد حتی در صورت بروز هرگونه اتفاق احتمالی مشتریان به هیچ وجه متضرر نخواهند شد.

با باربری تهران تماس بگیرید. متخصصان ما در باربری تهرون در خدمت شما هستند.

تماس با ما

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    اتوبار سعادت آباد

      همین الان تماس بگیر