جابجایی و حمل پیانو


جابجایی و حمل پیانو

جابجایی و حمل پیانو در اسباب کشی، یکی از مراحل مهم اثاث کشی است. طریقه حمل پیانو بسیار مهم است. شرکت های باربری با استفاده از بهترین روش ها، اقدام به این کار میکنند تا هیچ آسیبی به پیانو و یا دیوارها، در طول مسیر وارد نشود..

انواع پیانو:

 1. پیانوی گراند Grand piano:
 2. پیانوی دیواری Upright (vertical)piano :
 3. پیانوی دیجیتالی Electric, electronic, and digital :

قدیم پیانو مدل های مختلف و متنوع تری نیز داشت که بعضی از این پیانوها امروزه دیگر استفاده زیادی ندارند و تقریبا فراموش شده اند مانند: پیانوهای دوطبقه، پیانو اسپینت، پیانو کنسول، پیانوی گنجه ای، پیانوی میز منشی و غیره.
جابجایی پیانوهای دو طبقه بدلیل سنگینی و حجم بزرگ ، بسیار مشکل بوده و چند نفر باید با هم این کار را انجام دهند.

شرکت باربری تهرون

با تجربه کافی در زمینه خدمات اسباب کشی آماده است با بهترین کیفیت در زمینه حمل و جابجایی پیانو شما هنرمندان عزیز، به محل سکونت یا محل کار جدیدتان در خدمت شما باشد.
چه پیانوی شما از هر نوع گراند (پیانوی رویال)، دیواری، دیجیتالی، اسپینت، کنسول و غیره باشد، و چه پیانوی اتریشی، آلمانی ، ژاپنی، کره ای و یا … باشد، می توانید جابجایی پیانوی تان راباخیال راحت به ما بسپارید.

نکات مهمی که هنگام حمل و نقل پیانو، کارگران باربری و اتوبار باید در نظر داشته باشند که ما به آنها به طور کامل آگاهیم و جهت اطلاع  و اطمینان خاطر شما مشتریان گرامی، آنها را بطور خلاصه مرور می کنیم:

 • حرکت دادن پیانو باید بسیار آرام و دقیق و باملاحظه باشد
  • هنگام جابجایی پیانو، از قوی ترین کارگران حمل بار استفاده شود.
  • بعضی از پیانوهای  زیر پایه هایشان چرخ دارند اما بیشترشان خیر.و چند نفر همزمان می توانند آن را به آرامی بلند کرده و بسته بندی نمایند.
 • برای حمل پیانوهایی که چرخ زیر پایه هایشان ندارند می توان بعد از بسته بندی، از وسایلی مانند چرخ های بزرگ استفاده کرد.
  • جابجایی پیانو وقت باربری باید به گونه ای انجام شود که کوچکترین خسارت جانبی مانند آسیب به بدنه، پایه ها و یا کلیدهای آن وارد نشود و هیچ گونه خراش و یا ضربه ای به آن نخورد.

بسته بندی اثاثیه، حمل بار اثاثیه، باربری غرب تهران، باربری شمال تهران، بهترین باربری تهران، باربری مناطق، حمل گاوصندوق، قیمت باربری تهران

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  اتوبار سعادت آباد

   همین الان تماس بگیر