بسته بندی اثاثیه منزل در سازمان آب


بسته بندی اثاثیه منزل در سازمان آب

بسته بندی اثاثیه منزل در سازمان آب از جمله موارد مهم در سرعت باربری و حفظ اثاثیه هر منزل به شمار می رود که موجب جلوگیری از آشفتگی در هنگام باربری خواهد بود

.باربری سازمان آب با کادر مجرب و با تجربه در بسته بندی و با استفاده از ملزومات بسته بندی مانند کاور و کیسه، چسب و همچنین لفاف و وکیوم های ضربه گیر، نایلن های حباب دار بسته بندی و با استفاده از کارتن های اسباب کشی مخصوص و استاندارد و روش های بسته بندی اصولی و با ضمانت تمامی وسایل مهم و شکستنی شما را بدون کوچکترین آسیبی به مقصد می رساند.

توصیه می شود قبل از اثاث کشی مدارکی مانند شناسنامه و گذرنامه، اسناد ملکی و بانکی، اوراق بهادار، سوابق تحصیلی و پزشکی و غیره را جدا کرده و دسته بندی کنید و به همراه طلا، جواهر، سکه و پول نقد منزل در کیفی مشخص قرار دهید این اجناس حتما با وسیله شخصی شما حمل شوند.

بسته بندی انواع وسایل منزل شامل ظروف شکستنی، کریستال و گران و لوازم حساس، وسایل تزئینی، شیشه و آینه، انواع لباس اعم از لباس های شب مجلسی و کت شلوار، یخچال و ماشین لباس شویی، مبلمان و انواع کمد و بوفه، رختخواب بصورت پکیج‌ ها و بسته‌ بندی‌ ها متنوع و در سایزهای مورد نیاز شما از جمله خدمات ماست.

شرکت تهرون با اعزام پرسنل آموزش دیده و با تجربه برای بسته بندی، نصب و راه اندازی لوازم ضروری منزل شما را تا پایان جابجایی و اسباب کشی یاری و همراهی خواهد کرد.

همواره خدمات مناسب و عالی را با ما تجربه کنید.کارشناسان ما بطور شبانه روزی آماده پاسخگویی به ساکنین تمام مناطق استان تهران می باشند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

اخباربسته بندی اثاثیه غرب تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    اتوبار سعادت آباد

      همین الان تماس بگیر