ماشین باربری

کامیون حمل اثاثیه و ویژگی های ماشین اسباب کشی

انتخاب درست در اجاره کامیون حمل اثاثیه یکی از گام های مهم برای موفقیت در اسباب کشی است. قبل از اجاره کامیون جابجایی اثاثیه منزل بر اساس آنچه که چشمان شما به شما می گویند بسیار مهم است که بدانید که برای جابجایی وسایل منزل تان به  چه نوع ماشینی نیاز دارید.در این مطلب به مهم ترین نکات کامیون حمل اثاثیه و ویژگی های ماشین اسباب کشی اشاره کردیم..

ابعاد کامیون حمل اثاثیه

هر کامیون قادر به بارگیری و ذخیره سازی مقدار مشخصی از وسایل می باشد که اندازه های آن معمولا بر حسب متر مکعب اندازه گیری می شود. این اندازه گیری تمام فضای باز از منطقه ذخیره سازی بار در کامیون را از کف تا سقف در نظر می گیرد. این بلافاصله باعث کاهش تعداد متر مکعب های موجود در اکثر افراد می شود، مگر اینکه آنها بسته بندی کنندگان متخصص باشند. بنابراین، انتخاب کامیون حمل اثاثیه کمی بیشتر از آنچه شما انتظار دارید، در یک اثاث کشی و باربری اسباب منزل موفقیت آمیز تاثیر گذار است.

باربری شمال تهران

اجاره کامیون حمل اثاثیه بر اساس میزان اموال شما

علاوه بر اندازه گیری ابعاد کامیون حمل اثاثیه منزل ، آژانس های اجاره کامیون ویا شرکت های اتوبار به سادگی می توانند نیازهای شما را با استفاده از میزان واقعی بار و اثاثیه شما در انتخاب کامیون حمل اثاثیه تشخیص دهند برای مثال یک کامیون 20 فوت مکعبی می تواند تقریبا وسایل سه اتاق را در خود بارگیری و ذخیره سازی نماید.  به یاد داشته باشید که این تعداد تقریبی است تعداد واقعی اتاق ها و میزان اموال در انتخاب ماشین بسیار موثر است  و تنها با توجه به مقدار مواد موجود در آن اتاق ها نوع کامیون حمل اثاثیه منزل نیز تعیین می شود. این تعیین بر اساس حداقل فضای ذخیره سازی بار برای هر اتاق، مانند یک دست مبلمان، صندلی و میز برای اتاق نشیمن است.

اهمیت انتخاب اجاره کامیون مناسب

اجاره کامیون به اندازه و مناسب برای جابجایی اسباب منزل و یا محل کار یک تجربه بسیار ضروری در هر اسباب کشی است، اما این همیشه به آن اندازه که شما فکر می کنید آسان نیست و عدم انتخاب درست کامیون حمل اثاثیه منزل می تواند منجر به یک فاجعه در حمل و نقل اسباب و اثاثیه شود.

تماس با ما

راهنمای اندازه گیری کامیون حمل اثاثیه برای اجاره

یک قاعده کلی برای اندازه گیری یک کامیون حمل اثاثیه منزل این است که برای هر اتاق حدود 3 فوت مکعب فضای اختصاص داده شود. با استفاده از این برآورد، اجاره کامیون 24 کیلوگرمی باید بتواند فضای کافی برای ذخیره سازی و بارگیری هشت اتاق دارای وسایل کامل و مورد نیاز را تامین کند. در پایان روز، احتیاط را رد کنید و یک کامیون حمل اثاثیه و بار را که کمی بیشتر از برآورد شماست اجاره کنید و تا اسباب کشی وسایل شما کمتر تنش داشته باشد و کارآمدتر انجام شود.

انواع کامیون حمل اثاثیه منزل

 • ماشین های سبک جهت حمل بار و اثاثیه منزل و بارهای سبک همچون وانت – وانت پراید – وانت نیسان
 • ماشین های نیمه سنگین جهت حمل اثاثیه نیمه سنگین و سبک شامل کامیون – خاور – هیوندا – ایسوزو – کامیونت
 • ماشین های سنگین جهت حمل اثاثیه و وسایل منزل یا محل کار اعم از وسایل بزرگ شامل تریلی- ترانزیت – ده تن – کفی – ترانزیت یخچالی – 20 تُن – چادری سه محور – کفی – کُمپرسی – تریلی تانکر فاو (Faw) و..

برای انتخاب کامیون حمل اثاثیه منزل ابتدا موارد زیر را بررسی کنید:

 • نوع بار و اثاثیه شامل بارهای سنگین یا سبک و یا نیمه سنگین
 • مسافت میان مبدا و مقصد
 • جابجایی درون شهری و بین شهری
 • زمان تحویل بار
 • نوع مسیر و جاده انتخاب شده میان مبدا و مقصد
بهترین انتخاب کامیون حمل اثاثیه

بهترین انتخاب در اجاره کامیون حمل اثاثیه منزل در اندازه مناسب یکی از جنبه های حیاتی برای داشتن اسباب کشی ایمن و دلپذیر است. اگر یک کامیون حمل بار را که خیلی کوچک است را اجاره کنید، ممکن است باعث بروز یک کابوس حرکتی برای شما شود. شما هم مجبورید کامیون را به طور کامل بازپرداخت کنید تا آن را برای اندازه بعدی تغییر دهید یا ترتیب های جابجایی دیگری را برای مواردی که مناسب نیست را تنظیم کنید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

  اتوبار سعادت آباد

   همین الان تماس بگیر