چرا نباید خودمان همه کارهای اسباب کشی را انجام دهیم؟


چرا نباید خودمان همه کارهای اسباب کشی را انجام دهیم؟

چرا نباید خودمان همه کارهای اسباب کشی را انجام دهیم؟ با وجود شرکت های باربری گوناگون انجام اسباب کشی آسان تر از گذشته انجام می شود. اسباب کشی از آن کارهاییست که برای انجامش طولانی مدت برنامه ریزی میکنیم و اگر برای اینکار کمک نداشته باشیم باید زمان زیادی درگیر آن شویم.

در چنین شرایطی نحوه جمع آوری و بسته بندی اثاثیه اهمیت زیادی دارد ، سالم ماندن آنها و انتقال آنها به خانه جدید اهمیت زیادی دارد زیرا جابجایی هر وسیله در محل مناسب به استفاده از فضایی بزرگتر و دکوراسیونی زیباتر کمک می کند.

از آنجایی که اسباب کشی کار طاقت فرسایی است نباید خودمان همه کارهای اسباب کشی را انجام دهیم و کمک گرفتن از باربری ها و اتوبار های حرفه ای و کارگران متخصص علاوه بر صرفه جویی در زمان و عدم ایجاد خستگی می تواند برای سالم ماندن وسیله هایمان نیز موثرباشد.

 

چرا نباید خودمان همه کارهای اسباب کشی را انجام دهیم؟

اکثر مردم  در فصول گرم سال اقدام به اسباب کشی و جابه جایی می کنند، دلیل این انتخاب مناسب بودن هوا و جلوگیری از صدمه رسیدن به وسایل توسط باران و برف می باشد.

اثاث کشی منازل کار سختی است و هر شخصی با صرف زمان و زحمت زیاد می تواند از پس آن برآید. چه به تنهایی چه با کمک از دوستان، اسباب کشی کار زمان بر و خسته کننده ای خواهد بود که ممکن است با کوچکترین بی دقتی منجر به صدمه دیدن وسایل یا حتی آسیب به خود افراد شود.

 

همچون سایر فعالیت ها، اسباب کشی نیز دارای اصول خاص خود بوده و نیاز به برنامه ریزی، زمان بندی و برخی لوازم اولیه دارد. بسته بندی  اثاثیه منزل باید با برنامه ریزی انجام شود و به ترتیب لوازم کمتر کاربردی صورت گیرد، همچنین قبل از اقدام به بسته بندی باید لوازم اولیه ای مانند کارتن، چسب، قیچی، برچسب یا ماژیک و فوم یا روزنامه برای پیچیدن وسایل و پر کردن فضای خالی کارتن ها، آماده شوند. اکنون به برخی از مهمترین دلایلی که نباید خودمان همه کارهای اسباب کشی را انجام دهیم میپردازیم:

مزایای استفاده از باربری تهرون

اولین مرحله بسته بندی وسایل است.  اگر از خدمات باربری های معتبر استفاده کنید، نه زمان زیادی نیاز خواهید داشت و نه فشار اضافه ای را تحمل خواهید کردبلکه  با انتخاب زمان مناسب بسته بندی و جابجایی، بدون خستگی می توانید به کار و زندگی روزمره خود بپردازید. برای بسته بندی اشیاء شکستنی یا قیمتی توسط کارگران حمل بار، هیچ نگرانی از بابت آسیب به آنها نخواهید داشت، همچنین از آنجا که کارگران باربری بر نحوه بلند کردن و جابجایی لوازم بزرگ و سنگین تسلط و تجربه زیاد دارند، علاوه بر اطمینان از صدمه نزدن به لوازم، امکان صدمه به خودتان در حین جابجایی  چنین وسایلی را از بین میبرید.

 

مزایای دیگر استفاده از اتوبار ، بیمه باربری برای لوازم شما است؛ در صورتی که حادثه ای برای هر کدام از وسایل شما رخ دهد، بیمه خسارت آن را پرداخت می کند. کارگران باربری بسیار با تجربه و حرفه ای هستند اما ممکن است به دلایل مختلف ناگهانی در حین جابجایی یا در حین حمل و نقل بار توسط ماشین باربری در مسیرهای طولانی اتفاقی برای لوازم شکستنی یا حساس بیفتد که با داشتن بیمه باربری هیچ مشکلی باقی نمی ماند.

 

مشکلات باربری شخصی

همانطور که در قسمت قبل گفته شد بسته بندی لوازم در مرحله اول  اهمیت بسیاری دارد و نیازمند زمان، هزینه و لوازم اولیه است. اگر می خواهید به صورت شخصی بسته بندی را انجام دهید باید بدانید  صرف زمان بسیار زیاد، فشار جسمی، احتمال آسیب دیدن لوازم و بسته بندی را شامل میباشد و بسته بندی لوازم بدون دسته بندی و پیچیدن نادرست لوازم شکستنی نیز در کنار هزینه های اضافی، سردرگمی های بسیاری در زمان جابجایی در خانه جدید را به همراه دارد.

 

در باربری شخصی علاوه بر بسته بندی، اگر بخواهید لوازم را به صورت شخصی جابجا کنید بحث سلامتی شما نیز وجود دارد، جابجایی لوازم سنگین حتی اگر با کمک باشد صدماتی که گاهی ماندگار می شوند برای شما خواهند داشت. یکی از معایب باربری شخصی صدمه به لوازم شکستنی یا بزرگ در حین بسته بندی و جابجایی می باشد، حتی ممکن است حین جابجایی به سایر لوازم یا قسمت های مختلف خانه نیز آسیب برسانید

 

در صورتی که از اتوبار های مطمئن استفاده کنید، مزایای بسیاری شامل خدمات اسباب کشی ، خدمات بسته بندی اثاثیه به صورت حرفه ای و سریع ، باز کردن و جابجایی راحت آنها در محل جدید، صرفه جویی در زمان، خسارت نزدن به اثاثیه و مهمتر از همه سلامتی جسمی برای شما فراهم خواهد بود. همچنین در صورت نیاز می توانید با استفاده از خدمات حمل بار به شهرستان اثاثیه خود را به راحتی از شهری به شهر دیگر جابه جا نمایید.

این مقاله توسط شرکت باربری تهرون تهیه شده است. با ما در تماس باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    اتوبار سعادت آباد

      همین الان تماس بگیر