چند اشتباه در باربری و اسباب کشی


چند اشتباه در باربری و اسباب کشی

اگر مرتکب اشتباه در انتخاب شرکت باربری و خدمات اسباب کشی شوید هم پول و هم زمان تان را از دست میدهید. پس با استفاده از خدمات بهترین شرکت باربری ، می توان چند اشتباه در باربری و اسباب کشی را به حداقل رساند.

هر چه آگاهی شما از خدمات شرکت اتوبار تهرون بیشتر باشد، قطعا در زمینه اسباب کشی و باربری بیشترین بهره را میبرید. در اینجا به چند اشتباهی که ممکن است در هنگام اسباب کشی مرتکب شوید اشاره  می کنیم :

 

– تحقیق نکردن درباره شرکت باربری:

یکی از اشتباهاتی که می تواند هزینه زیادی برای شما  داشته باشد، عدم تحقیق در زمینه یافتن یک شرکت اتوبار و باربری است.. در این زمینه علاوه بر تحقیق در زمینه هزینه باربری تهران و سابقه شرکت، می توانید به رتبه هایی که کاربران و مشتریان سابق آن در اینترنت داده اند نیز توجه کنید

 

– پذیرفتن اولین شرکت اتوباری که آگهی آنرا دیده اید:

به چند شرکت زنگ بزنید و درباره ریز عملکرد آنها (تعداد کارگران، هزینه ها، امکانات مورد استفاده آنها جهت بسته بندی و حمل و خدمات جانبی آنها) فقط به تبلیغات و آگهی های شرکت باربری تهران اکتفا نکنید.

 

– چک نکردن بیمه باربری وسایل و لوازم:

با اینکه شرکت های اتوبار تهران اسباب و اثاثیه شما را در زمان حمل بار و اسباب کشی بیمه می کنند اما بهتر است شما هم خودتان به مسئله بیمه از قبل فکر کنید. به خصوص اگر وسایل  قیمتی و با ارزش دارید.

 

– در اختیار گذاشتن اشیاء قیمتی به پرسنل باربری:

روز اسباب کشی، روزی است که هم شما و هم کارگران حمل بار همه  مشغول کارند و اگر دقت نکنید ممکن است وسایل تان جابجا و در جایی گذاشته شوند که انتظار ندارید. هر چقدر هم که با شرکت های اتوبار آشنا هستید و یا از نحوه عملکرد و درستی کار آنها مطمئن هستید، بهتر است اشیاء قیمتی خود را نزد خود نگه دارید.  مثل طلا و جواهرات شما اشتباها بجای اتاق خواب در نظر گرفته شده در خانه جدید، در انباری یا گوشه ای از اتاق نشیمن رها شوند و به این ترتیب امکان گم شدن آنها در منزل جدید پیش آید.

 

– در اوج شلوغی فصل اسباب کشی و جابجایی اقدام کنید:

تابستان شلوغ ترین فصل برای شرکت های اتوبار و باربری است. پس در روزهایی از تابستان که عده زیادی از افراد به خانه جدید نقل مکان می کنند، اوج کار آنهاست. مخصوصا روزهای تعطیل آخر هفته. بنابراین سعی کنید در چنین دورانی اگر قصد اسباب کشی دارید، حتما از چند روز قبل با شرکت باربری مورد نظر هماهنگ کنید.

 

– شروع بسته بندی از ساده ترین اتاق ها:

شاید این روش خطای بزرگی نباشد اما شاید برنامه کاری شما را عقب بیندازید چون هر چه کار را با اتاق های شلوغ تر شروع کنید، در پایان کار به بخش های ساده تر خانه جهت جمع آوری وسایل می رسید و در پایان کار که خسته هستید، راحت تر و سریع تر می توانید کارهای مربوط را به اتمام برسانید.

 

– استفاده از جعبه و کارتن های جدید و نو:

شما می توانید برای  اسباب کشی و حمل بارهایتان تعداد زیادی کارتن نو خریداری کنید. اما مطمئن باشید که در بیشتر مواقع واقعا لازم نیست که هزینه زیادی جهت اینکار صرف کنید، بلکه می توانید از جعبه و کارتن های قدیمی که خود و یا دوستانتان دارید، استفاده کنید. البته در این زمینه می توانید از شرکت های باربری تهران نیز راهنمایی های لازم را دریافت و بکار بگیرید.

 

– پر نکردن فضای خالی درون جعبه های حاوی شکستنی ها:

هنگام بسته بندی و حمل جعبه های دارای وسایل شکستنی ، پر کردن فضای خالی بین آنها با  وسایلی چون فوم و پلاستیک های حباب دار یا حتی تکه های لباس های کهنه و پارچه است.برای این کار، فضای خالی درون جعبه ها را تا حد امکان پر کنید. چرا که کارگران شرکت های اتوبار و باربری ، فقط وسایل شما را به مقصد حمل می کنند….

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    اتوبار سعادت آباد

      همین الان تماس بگیر