کارگر حمل بار

 

از دیگر موارد مهم امور شرکت ها در زمینه باربری تهران و شهرستان، استفاده از کارگر حمل بار است. این افراد باید دلسوز، زحمتکش و حرفه ای بوده و دارای فیزیک دبدنی مناسبی جهت حمل بار (به خصوص بارهای سنگین) باشند.

مخصوصا وقتی که باید مسافت های نسبتا طولانی مثلا حمل بار به شهرستان و یا از شهرستان به تهران، بروند.حتی خود راننده خودروی باربری، هم می تواند در زمینه حمل بار به محل جدید کمک کند

 

این در حالی است که معمولا به دلیل حرفه ای بودن کسانی که در یک شرکت حمل بار  ، به عنوان کارگر مشغول به کار هستند، آسیبی که به اجناس و لوازم منزل وارد می شود به حداقل میرسد و از این رو بیمهی خسارت ناشی از اسباب کشی معادل یک سوم خسارت آتش سوزی می باشد

 

این کارگران با کارگرهای معمولی فرق دارند

آنها باید علاوه بر شرایط ذکر شده در بالا، دارای ادب و خلق و خوی مناسب در برخورد بهتر با مشتری باشند، زود از کوره در نروند و هنگام حمل بار اقدام به پرحرفی و یا غر زدن ننمایند.

 

دو نوع حقوق و بیمه برای کارگرهای حمل بار  وجود دارد:اول دسته ای که روزمزد و یا ساعتی بوده و روزانه (و یا هفتگی) بنا به مقدار ساعت هایی که کار می کنند به آنها حقوق پرداخت می شود.

دسته دوم گروهی که بصورت تمام وقت و با بیمه در استخدام آن شرکت باربری و یا اتوبار هستند.

 

در آخر یکی دیگر از توانایی هایی که کارگر حمل بار باید داشته باشداین است که باید توانایی بسته بندی سریع و حمل جعبه ها و کارتن های اسباب کشی به درون خودرو باربری باشد .عدم آسیب به لوازم مهم و حساسی همچون یخچال ، تلویزیون و مبلمان و… از یک طرف و از طرف دیگر سرعت عمل زیاد کارگران مواردی هستند که باعث می شود نیازبه  کارگران آموزش دیده حس شود.

برای حمل بار اثاثیه و بسته بندی اثاثیه با باربری تهرون در تماس باشید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    اتوبار سعادت آباد

      همین الان تماس بگیر