چیدمان اثاثیه

چیدمان اثاثیه پس از جابجایی به خانه جدید

یکی از مشکل ترین قسمت های هر جابجایی چیدمان اثاثیه است. پس از هر جابجایی به خانه یا دفتر کار جدید اولین کاری که باید بکنید این است که بسته بندی ها را  باز کنید و وسایل را در جای مشخص خود بچینید. مسلما شما زمان زیادی صرف کرده اید تا وسایل تان را از گوشه و کنار خانه جمع کنید و در کارتن های بسته بندی قرار دهید و حالا نوبت آن است که دوباره آنها را به گوشه کنار خانه جدید منتقل کنید.

چیدمان اثاثیه بزرگ تر

برای چیدمان اثاثیه ابتدا از وسایل سنگین و بزرگ شروع کنید .با این کار قسمت بزرگی از کار چیدمان اثاثیه را انجام داده اید.
هنگامی که وسایل بزرگ در جای خود قرار داشته باشند متناسب با آنها می توانید وسایل کوچکتر را نیز بچینید و مرتب نمایید. برای مثال با قرار دادن بوفه و کمد ها در جای خود می توانید وسایل داخل آنها را نیز بچینید.

چیدمان اثاثیه مطابق با برچسب کارتن ها

برچسب گذاری یکی از مهم ترین اقداماتی است که در هنگام اثاث کشی می توانید انجام دهید؛ با برچسب گذاری مناسب می دانید هر کارتن را به کجا منتقل کنید. پس در انجام این کار تعلل نکنید.

چیدمان اثاثیه در زمان مناسب

اگر درست برچسب گذاری کرده باشید می توانید تنها جعبه های ضروری تر را باز کنید و سپس به مرور زمان و در طول هفته اول کارتن های دیگر را نیز باز کنید و بچینیدهمچنین وسایلی که در چیدمان آنها نیاز به دقت و تمرکز بیشتری دارید را به زمانی موکول نمایید که آرامش بیشتری دارید.کارتن های حجیم تر و بزرگتر در اولویت قرار دارند سپس نوبت به کارتن های کوچکتر و غیر ضروری تر در چیدمان اثاثیه می رسد.

چیدمان اثاثیه با کمک اعضای خانواده

اگر فرزند دارید و به سنی رسیده است که می تواند وسایل اتاقش را خودش بچینید بار بزرگی از روی دوش شما برداشته می شود اگر از او برای چیدمان اثاثیه اتاقش کمک بخواهید. این کار همچنین به حفظ حریم شخصی افراد نیز کمک می کند. کمک کردن اعضای خانواده چه در بسته بندی وسایل شخصی شان و چه در چیدمان اثاثیه خود اقدام مهمی است که توصیه می شود حتما آن را مد نظر داشته باشید.برای سادگی در این کار هنگام بسته بندی وسایل می توانید جعبه های ضروری تر را علامت گذاری کنید.

تماس با ما

تهیه لیست برای چیدمان اثاثیه

برای چیدمان اثاثیه و راحتی در انجام این کار می توانید از تمامی کارتن ها و بسته بندی ها و وسایل منزل تان لیست برداری کنید. به این ترتیب ساده تر می توانید آنها را پیدا کنید و در صورت لزوم آنها را باز کنید و در لیست خود علامت بزنید. هنگامی که قصد دارید جعبه ها را باز کنید از روی لیست نگاه کنید و هر جعبه ای که ضروری تر است اول آن را باز کنید و در لیست آن را تیک بزنید این کار همچنین برای جلوگیری از جا ماندن و گم شدن برخی وسایل در حین باربری نیز مناسب است.

به محض اینکه هر کسی وظیفه جابجایی و باز کردن کارتن های مربوط به خود را پیدا کرد شما می توانید به سراغ چیدمان اثاثیه سایر بخش ها مثل راهرو ها , آشپزخانه , حمام , سرویس بهداشتی و سالن پذیرایی و … بروید. اگر طرح خاصی برای چیدمان اثاثیه خود دارید این طرح را از قبل آماده کنید و طبق آن از کارگران اسباب کشی بخواهید وسایل سنگین و بزرگ را در جای مشخص قرار دهند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

    اتوبار سعادت آباد

      همین الان تماس بگیر